Уряд не додав чорнобильцям три з половиною мільярди гривень, – Андрій Пишний

pywnyivnutr-2aff1

З листопада 2011 року по всій Україні призупинено виконання рішень суду щодо виплат учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС, – заявив перший заступник голови Регламентного комітету, народний депутат фракції «Батьківщина» Андрій Пишний. Він наголосив, що за даними Міністерства соціальної політики, сума заборгованості по судових рішеннях за позовами чорнобильців становить 1 млрд 557 млн гривень. Ще понад 2 млрд гривень виплат станом на 1 січня 2013 року знаходяться  на розгляді в судах різних інстанцій: «Тобто загалом уряд не додав чорнобильцям три з половиною мільярди гривень».

«На сьогоднішній день жодної копійки за рішенням суду ніхто не отримує. Уряд вигадав механізм і продовжує  вигадувати законодавчі перепони, за якими нахабно призупинена виплата і відтерміновані в часі виконання рішень суду», – зазначив Андрій Пишний.
Він наголосив, що з 1 січня 2013 року набрав чинності Закон України «Про гарантії держави щодо виконання судових рішень», після ухвалення якого «ситуація стала ще більш незрозумілою і несправедливою: «Виплати за рішеннями судів не відновились, людей «футболять» від Пенсійного фонду до Держказначейства, Виконавчої служби – і знов по колу. Нові справи в судах практично не розглядаються».

Андрій Пишний також підкреслив, що в Законі про Державний бюджет на 2013 рік на виконання усіх рішень суду, що гарантовані державою (а це близько 15 млрд грн.), закладено лише 153,9 млн гривень, тобто лише 1%. «Опозиція вимагає невідкладної виплати, без бюрократичних ускладнень, усіх заборгованих сум, а також притягнення до відповідальності винних у невиконанні рішень суду відповідно до ст. 382 Кримінального кодексу України», – наголосив Андрій Пишний.


Loading...

Новости от KINOafisha.ua и TVgid.ua
Загрузка...
Загрузка...
Фильмы в кинотеатре IMAX (Блокбастер)


Залишити коментар