Українським заробітчанам в Росії можуть урізати зарплати

zarob3

 РФ збільшує мита на працевлаштування іноземців.

Отримати дозвіл на роботу в Росії стане дорожче. Українським гастарбайтерам в Росії загрожує зниження зарплат, оскільки роботодавців зобов’яжуть більше платити за іноземних працівників. Як повідомляє “Коммерсант-Украина”, Росія в 2014 році скоротить квоти на в’їзд іноземних заробітчан. В цілому по країні розмір квоти повинен скласти 1,63 млн осіб – це 93,5% від кількості робітників, залучених в 2013 році (1,75 млн осіб).

Скорочення здебільшого торкнуться некваліфікованого персоналу, загального для всіх галузей економіки. При цьому, це не єдине нововведення, спрямоване на зменшення мігрантів в країні. Так, Федеральна міграційна служба пропонує внести зміни в податковий кодекс РФ, згідно з якими в два рази збільшується розмір державного мита для юридичної особи, якій потрібні іноземні працівники. З

гідно з даними російських Центру соціально-трудових прав та Центру етнополітичних та регіональних досліджень, сам організаційний набір мігрантів особливо не впливає на російський ринок праці, оскільки більшість заробітчан шукають роботу вже після приїзду в країну.

Водночас нововведення можуть вплинути на легально працюючих українських трудових мігрантів. “Зменшення квоти на некваліфікованих працівників мало стосується українців – в основному наші громадяни, які працюють в Росії легально, задіяні у галузях, що потребують трудову кваліфікацію.Більш болючим буде збільшення мит на працевлаштування іноземців – воно може негативно вплинути на зарплати мігрантів”, – повідомила заступник глави комітету Верховної ради з питань економічної політики Ксенія Ляпіна.

Зазначимо, раніше повідомлялося, що мігрантам хочуть заборонити в’їжджати в Росію без грошей.

Джерело: ТСН


Loading...

Новости от KINOafisha.ua и TVgid.ua
Загрузка...
Загрузка...
Фильмы в кинотеатре IMAX (Блокбастер)


Залишити коментар