Нове

24.07.2014 - Активісти пікетували ресторан через заборгованість по зарплаті +++ 24.07.2014 - Кримчани стурбовані ветуванням та затягуванням законопроекту про вимушених переселенців +++ 24.07.2014 - Порошенко висловив свою точку зору щодо розвалу коаліції +++ 24.07.2014 - Завтра вимушені переселенці пікетуватимуть НБУ, щоб повливати на недобросовісні банки +++ 24.07.2014 - Громадськість допомагає вимушеним переселенцям вирішувати проблеми з банками через інтернет +++ 24.07.2014 - Вимушені переселенці втрачають гроші на занижених депозитних відсотках — експерт +++ 24.07.2014 - Российские звезды на Новой Волне устроили флеш-моб в поддержку Украины +++ 24.07.2014 - СБУ попередила серію терористичних актів у школах Слов’янська — РНБО +++ 24.07.2014 - Сепаратисти розграбували торговий центр «Донецьк-сіті» +++ 24.07.2014 - Сепаратисти проривалися через блокпост під виглядом санітарної допомоги — РНБО +++ webdesign

Українським заробітчанам в Росії можуть урізати зарплати

zarob3

 РФ збільшує мита на працевлаштування іноземців.

Отримати дозвіл на роботу в Росії стане дорожче. Українським гастарбайтерам в Росії загрожує зниження зарплат, оскільки роботодавців зобов’яжуть більше платити за іноземних працівників. Як повідомляє “Коммерсант-Украина”, Росія в 2014 році скоротить квоти на в’їзд іноземних заробітчан. В цілому по країні розмір квоти повинен скласти 1,63 млн осіб – це 93,5% від кількості робітників, залучених в 2013 році (1,75 млн осіб).

Скорочення здебільшого торкнуться некваліфікованого персоналу, загального для всіх галузей економіки. При цьому, це не єдине нововведення, спрямоване на зменшення мігрантів в країні. Так, Федеральна міграційна служба пропонує внести зміни в податковий кодекс РФ, згідно з якими в два рази збільшується розмір державного мита для юридичної особи, якій потрібні іноземні працівники. З

гідно з даними російських Центру соціально-трудових прав та Центру етнополітичних та регіональних досліджень, сам організаційний набір мігрантів особливо не впливає на російський ринок праці, оскільки більшість заробітчан шукають роботу вже після приїзду в країну.

Водночас нововведення можуть вплинути на легально працюючих українських трудових мігрантів. “Зменшення квоти на некваліфікованих працівників мало стосується українців – в основному наші громадяни, які працюють в Росії легально, задіяні у галузях, що потребують трудову кваліфікацію.Більш болючим буде збільшення мит на працевлаштування іноземців – воно може негативно вплинути на зарплати мігрантів”, – повідомила заступник глави комітету Верховної ради з питань економічної політики Ксенія Ляпіна.

Зазначимо, раніше повідомлялося, що мігрантам хочуть заборонити в’їжджати в Росію без грошей.

Джерело: ТСН


Loading...

Новости от KINOafisha.ua и TVgid.ua
Загрузка...
Загрузка...
Фильмы в кинотеатре IMAX (Блокбастер)


Залишити коментар